ПОСТАЧАННЯ ПОСЛУГ КОМЕРЦІЙНОГО ОБЛІКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Постачання струму сільськогосподарським і промисловим підприємствам – пріоритетний напрямок діяльності Київської енергетичної компанії (КЕнК)
a5e-img-right
Комерційний облік
Український ринок електроенергії трансформується. І бути енергетично незалежним – безумовний тренд цих змін. Знайти свого надійного постачальника послуг комерційного обліку електроенергії – означає мати:

 • прозору статистику;
 • зрозумілі тарифи;
 • своєчасну аналітику.

Власноруч керувати головним енергетичним ресурсом – означає контролювати витрати і собівартість виробленої продукції.

НАДІШЛИ НАМ ПОВІДОМЛЕННЯ

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  03189, м. Київ,

  вул. Академіка Вільямса, буд. 2б

  У вас є запитання про те, як ми можемо допомогти вашій компанії? Надішліть нам електронного листа, і ми незабаром зв’яжемося з нами.

  Вибір постачальника послуг комерційного обліку – Ваш вибір

  Київська енергетична компанія – офіційно зареєстрований постачальник послуг комерційного обліку електроенергії, що діє згідно положень Кодексу комерційного обліку НКРЕКП від 14 березня 2018 року
  Ці компанії нам довіряють *
  Основним обов’язком компанії, як постачальника, є надання власним клієнтам повної і достовірної інформації про кількість виробленої, переданої, розподіленої, імпортованої, експортованої та спожитої електроенергії за певний час. Згідно законодавства України, споживач має право вільно обирати постачальника послуг комерційного обліку електричної енергії для укладення з ним договору. Тому щоразу, щоб стати постачальником комерційного підприємства чи господарства, ми беремо участь у конкурсі.

  Кожне нове партнерство – особливо цінне. Адже мотивує нас знаходити кращі умови для Вас.

  Яким галузям необхідний незалежний постачальник комерційного обліку електроенергії
  Нашими клієнтами вже є промислові та аграрні підприємства. Щомісяця в числі партнерів з’являються приватні харчопереробні, фармацевтичні, лісозаготівельні, будівельні та навіть побутові господарства, які прийняли рішення мати прозору інформацію щодо власного споживання.
  Таке рішення може мати і ваш бізнес, господарство чи будинок. Вже сьогодні.
  Незалежний постачальник послуг комерційного обліку електроенергії необхідний Вам, якщо:
  • Ваш бізнес напряму залежить від споживання електроенергії.
  • Ваша громада хоче змінити існуючого постачальника.
  • Ви будуєте власну справу і вже на старті хочете мати незалежне енергопостачання
  a5e-img-right

  Безкоштовна консультація

  Ми відповімо на будь-які питання щодо наших послуг

  НАДІШЛИ НАМ ПОВІДОМЛЕННЯ

   КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

   03189, м. Київ,

   вул. Академіка Вільямса, буд. 2б

   У вас є запитання про те, як ми можемо допомогти вашій компанії? Надішліть нам електронного листа, і ми незабаром зв’яжемося з нами.

   Для отримання послуг комерційного обліку електроенергії у клієнта має бути:
   1

   Обладнання.

   А саме автоматизовані системи обліку електроенергії (АСКОЕ), які реєструються АКУ в порядку, передбаченому Кодексом. Від якості таких «енергоцентрів» залежить безперервне енергоживлення та надійність статистичних даних. Це «мозковий центр», що буде працювати виключно на Вас.

   2

   Лічильники.

   Лічильники. У кожній точці, де приєднані електроустановки юридичних споживачів до мережі ОСР або НЕК, для вимірювання надходження електрики на вимірювальні майданчики з потужністю установок від 150 кВт і вище, спеціальні лічильники – обов’язкові. Вони забезпечують погодинний комерційний облік електрики і щодобове дистанційне зчитування отриманих показань.

   power-line-support-with-wires-for-electricity-tran
   electricity-pylons-and-power-lines
   З нашого боку ви отримаєте Online-підтримку.

   Зручний онлайн-кабінет для перегляду та імпорту даних комерційного обліку з точок споживача, своєчасна кваліфікована консультація та підтримка, співпраця з ОСКУ (Оператором систем комерційного обліку).
   Це те, чого прагнуть і що вже мають наші клієнти.

   Як стати нашим партнером
   01

   Укладання договору.

   На базі запитів і потреб, ми формуємо індивідуальну комерційну пропозицію для клієнта. Після ознайомлення з нею і публічним договором надання послуг, укладається офіційний Договір між компаніями. Для цього ми відправляємо на підпис публічну заяву приєднання (акцепту). З дня приєднання договір набирає чинності. Надання послуг починається з наступного розрахункового періоду.

   02

   Перехід від попереднього постачальника.

   Ми надаємо повну правову та операційно-технічну підтримку для переходу від попереднього постачальника послуг комерційного обліку. Робимо цей етап максимально комфортним і адаптованим для Вас. Фахівцями Київської Енергетичної Компанії готується вся необхідна документація, що допомагають правильно:

   • повідомити обленерго про свій перехід до нового ППКО;
   • виконати всі остаточні взаєморозрахунки з попереднім постачальником;
   • розірвати або завершити поточний договір з обленерго або іншим ППКО.

   Тепер Ви і ваш бізнес енергетично незалежні. Вітаємо!